Kalender de Flatsers

Oktober  2018
Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
   
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  

Sponsors bc de Flatsers

Welkom op de website van Beugelclub de Flatsers Baarlo

Mart Hendriks & Frans van Wylick winnaars Peel en Maas Verbroederingstoernooi! Van harte gefeliciteerd! - Iedereen een mooi en sportief beugelseizoen toegewenst!

Peel en Maas Verbroederingstoernooi 2018

Peel en Maas

Verbroederingstoernooi 2018

Baarlo


Finaledag: zaterdag 1 september


Kwartfinales

Aanvang

 

Koppel 1

Koppel 2

Uitslag

15:00

K1

Geer Daems (Meijel)
Hay Wijnen (Maasbree)

Jos Janssen (Maasbree)
Wim van Lier (Baarlo)


26 – 30

15:40

K2

Kevin Daems (Meijel)
Sjra Naus (Kessel)

Wim Grommen (Maasbree)
Ad Bakker (Baarlo)


30 – 16

16:20

K3

Mart Hendriks (Maasbree)
Frans van Wylick (Baarlo)

Peter Peeters (Maasbree)
Piet Geurts (Baarlo)


30 – 22

17:00

K4

Lies Manders (Helden)
Jan Bouten (Meijel)

Sjaak Snijders (Meijel)
Hem Hendrix (Maasbree)


30 – 28


Halve finales

Aanvang

 

Koppel 1

Koppel 2

Uitslag

17:45

H1

Jos Janssen (Maasbree)
Wim van Lier (Baarlo)

Kevin Daems (Meijel)
Sjra Naus (Kessel)


18 – 30

18:30

H2

Mart Hendriks (Maasbree)
Frans van Wylick (Baarlo)

Lies Manders (Helden)
Jan Bouten (Meijel)


30 – 20


3e / 4e plaats

Aanvang

 

Koppel 1

Koppel 2

Uitslag

19:15

 

Jos Janssen (Maasbree)
Wim van Lier (Baarlo)

Lies Manders (Helden)
Jan Bouten (Meijel)

30 – 28


Finale

Aanvang

 

Koppel 1

Koppel 2

Uitslag

20:00

 

Kevin Daems (Meijel)
Sjra Naus (Kessel)

Mart Hendriks (Maasbree)
Frans van Wylick (Baarlo)

 28 – 30


Eindstand:     

1. Mart Hendriks & Frans van Wylick

2. Kevin Daems & Sjra Naus

3. Jos Janssen & Wim van Lier

 

 

De volledige loting en spelregels kunt u hier downloaden.

 



Peel en Maas

Verbroederingstoernooi 2018

Baarlo


Voorronde 2: dinsdag 28 augustus

Aanvang

Koppel 1

Koppel 2

Baanm./
Teller

Uitslag

19:00

Hai Manders (Helden)

Door Bouten (Meijel)

Kevin Daems (Meijel)

Sjra Naus (Kessel)

Koos &

Sjraar


26 – 30

19:15

Wim Grommen (Maasbree)

Ad Bakker (Baarlo)

Thei Lemmen (Helden)

Mart Duijf (Maasbree)

Geer &

Hay


30 – 20

19:30

Henk Mertens (Baarlo)

Jac Peeters (Maasbree)

Lies Manders (Helden)

Jan Bouten (Meijel)

Kevin &

Sjra


30 – 24

19:45

Koos van Lier (Maasbree)

Sjraar Nijssen (Baarlo)

Geer Daems (Meijel)

Hay Wijnen (Maasbree)

Hai &

Door


30 – 28

20:00

Kevin Daems (Meijel)

Sjra Naus (Kessel)

Wim Grommen (Maasbree)

Ad Bakker (Baarlo)

Henk &

Jac


28 – 30

20:15

Hai Manders (Helden)

Door Bouten (Meijel)

Lies Manders (Helden)

Jan Bouten (Meijel)

Thei &

Mart


24 – 30

20:30

Henk Mertens (Baarlo)

Jac Peeters (Maasbree)

Koos van Lier (Maasbree)

Sjraar Nijssen (Baarlo)

Wim &

Ad


26 – 30

20:45

Thei Lemmen (Helden)

Mart Duijf (Maasbree)

Geer Daems (Meijel)

Hay Wijnen (Maasbree)

Lies &

Jan


20 – 30

21:00

Kevin Daems (Meijel)

Sjra Naus (Kessel)

Koos van Lier (Maasbree)

Sjraar Nijssen (Baarlo)

Hai &

Door


30 – 24

21:15

Wim Grommen (Maasbree)

Ad Bakker (Baarlo)

Henk Mertens (Baarlo)

Jac Peeters (Maasbree)

Geer &

Hay


30 – 28

21:30

Lies Manders (Helden)

Jan Bouten (Meijel)

Thei Lemmen (Helden)

Mart Duijf (Maasbree)

Koos &

Sjraar


30 – 28

21:45

Geer Daems (Meijel)

Hay Wijnen (Maasbree)

Hai Manders (Helden)

Door Bouten (Meijel)

Wim &

Ad


30 – 28

 

Alle wedstrijden tijdens de voorrondes zullen beginnen op de stand 10-10.

 

De beste vier gaan over naar de finaledag op 1 september 2018 (de loting is na de laatste partij)

Er wordt hiervoor gekeken naar:

  1. Wedstrijdpunten, dan steunpunten
  2. Onderling resultaat, dan minste punten tegen
  3. Als het dan nog steeds gelijk is: ringbeugelen

De volledige loting en spelregels kunt u hier downloaden.

 



 

Peel en Maas

Verbroederingstoernooi 2018

Baarlo


Voorronde 1: maandag 27 augustus

Aanvang

Koppel 1

Koppel 2

Baanm./
Teller

Uitslag

19:00

Pier Seelen (Maasbree)

Piet Smits (Baarlo)

Jos Janssen (Maasbree)

Wim van Lier (Baarlo)

Peter &

Piet


24 – 30

19:15

Jos Wilms (Maasbree)

Jan van Dijk (Baarlo)

Jac Duijf (Maasbree)

Pierre Opstals (Helden)

Mart &

Roy


18 – 30

19:30

Wiel Janssen (Meijel)

Jos Cootjans (Maasbree)

Sjaak Snijders (Meijel)

Hem Hendrix (Maasbree)

Jos &

Wim


30 – 24

19:45

Peter Peeters (Maasbree)

Piet Geurts (Baarlo)

Mart Hendriks (Maasbree)

Roy Geurts (Baarlo)

Pier &

Piet


30 – 28

20:00

Jos Janssen (Maasbree)

Wim van Lier (Baarlo)

Jos Wilms (Maasbree)

Jan van Dijk (Baarlo)

Wiel &

Jos


30 – 20

20:15

Pier Seelen (Maasbree)

Piet Smits (Baarlo)

Sjaak Snijders (Meijel)

Hem Hendrix (Maasbree)

Jac &

Pierre


26 – 30

20:30

Wiel Janssen (Meijel)

Jos Cootjans (Maasbree)

Peter Peeters (Maasbree)

Piet Geurts (Baarlo)

Jos &

Jan


24 – 30

20:45

Jac Duijf (Maasbree)

Pierre Opstals (Helden)

Mart Hendriks (Maasbree)

Roy Geurts (Baarlo)

Sjaak &

Hem


26 – 30

21:00

Jos Janssen (Maasbree)

Wim van Lier (Baarlo)

Peter Peeters (Maasbree)

Piet Geurts (Baarlo)

Pier &

Piet


18 – 30

21:15

Jos Wilms (Maasbree)

Jan van Dijk (Baarlo)

Wiel Janssen (Meijel)

Jos Cootjans (Maasbree)

Mart &

Roy


30 – 26

21:30

Sjaak Snijders (Meijel)

Hem Hendrix (Maasbree)

Jac Duijf (Maasbree)

Pierre Opstals (Helden)

Peter &
Piet


30 – 24

21:45

Mart Hendriks (Maasbree)

Roy Geurts (Baarlo)

Pier Seelen (Maasbree)

Piet Smits (Baarlo)

Jos &

Jan


28 – 30

 

Alle wedstrijden tijdens de voorrondes zullen beginnen op de stand 10-10.

 

De beste vier gaan over naar de finaledag op 1 september 2018 (de loting is na de laatste partij)

Er wordt hiervoor gekeken naar:

  1. Wedstrijdpunten, dan steunpunten
  2. Onderling resultaat, dan minste punten tegen
  3. Als het dan nog steeds gelijk is: ringbeugelen

De volledige loting en spelregels kunt u hier downloaden.