Kalender de Flatsers

December  2018
Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
   
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31  

Sponsors bc de Flatsers

Welkom op de website van Beugelclub de Flatsers Baarlo

De voorronden van het Koppeltoernooi zijn begonnen!

Peel en Maas Verbroederingstoernooi 2018

Peel en Maas

Verbroederingstoernooi 2018

Baarlo


Finaledag: zaterdag 1 september


Kwartfinales

Aanvang

 

Koppel 1

Koppel 2

Uitslag

15:00

K1

Geer Daems (Meijel)
Hay Wijnen (Maasbree)

Jos Janssen (Maasbree)
Wim van Lier (Baarlo)


26 – 30

15:40

K2

Kevin Daems (Meijel)
Sjra Naus (Kessel)

Wim Grommen (Maasbree)
Ad Bakker (Baarlo)


30 – 16

16:20

K3

Mart Hendriks (Maasbree)
Frans van Wylick (Baarlo)

Peter Peeters (Maasbree)
Piet Geurts (Baarlo)


30 – 22

17:00

K4

Lies Manders (Helden)
Jan Bouten (Meijel)

Sjaak Snijders (Meijel)
Hem Hendrix (Maasbree)


30 – 28


Halve finales

Aanvang

 

Koppel 1

Koppel 2

Uitslag

17:45

H1

Jos Janssen (Maasbree)
Wim van Lier (Baarlo)

Kevin Daems (Meijel)
Sjra Naus (Kessel)


18 – 30

18:30

H2

Mart Hendriks (Maasbree)
Frans van Wylick (Baarlo)

Lies Manders (Helden)
Jan Bouten (Meijel)


30 – 20


3e / 4e plaats

Aanvang

 

Koppel 1

Koppel 2

Uitslag

19:15

 

Jos Janssen (Maasbree)
Wim van Lier (Baarlo)

Lies Manders (Helden)
Jan Bouten (Meijel)

30 – 28


Finale

Aanvang

 

Koppel 1

Koppel 2

Uitslag

20:00

 

Kevin Daems (Meijel)
Sjra Naus (Kessel)

Mart Hendriks (Maasbree)
Frans van Wylick (Baarlo)

 28 – 30


Eindstand:     

1. Mart Hendriks & Frans van Wylick

2. Kevin Daems & Sjra Naus

3. Jos Janssen & Wim van Lier

 

 

De volledige loting en spelregels kunt u hier downloaden.

 



Peel en Maas

Verbroederingstoernooi 2018

Baarlo


Voorronde 2: dinsdag 28 augustus

Aanvang

Koppel 1

Koppel 2

Baanm./
Teller

Uitslag

19:00

Hai Manders (Helden)

Door Bouten (Meijel)

Kevin Daems (Meijel)

Sjra Naus (Kessel)

Koos &

Sjraar


26 – 30

19:15

Wim Grommen (Maasbree)

Ad Bakker (Baarlo)

Thei Lemmen (Helden)

Mart Duijf (Maasbree)

Geer &

Hay


30 – 20

19:30

Henk Mertens (Baarlo)

Jac Peeters (Maasbree)

Lies Manders (Helden)

Jan Bouten (Meijel)

Kevin &

Sjra


30 – 24

19:45

Koos van Lier (Maasbree)

Sjraar Nijssen (Baarlo)

Geer Daems (Meijel)

Hay Wijnen (Maasbree)

Hai &

Door


30 – 28

20:00

Kevin Daems (Meijel)

Sjra Naus (Kessel)

Wim Grommen (Maasbree)

Ad Bakker (Baarlo)

Henk &

Jac


28 – 30

20:15

Hai Manders (Helden)

Door Bouten (Meijel)

Lies Manders (Helden)

Jan Bouten (Meijel)

Thei &

Mart


24 – 30

20:30

Henk Mertens (Baarlo)

Jac Peeters (Maasbree)

Koos van Lier (Maasbree)

Sjraar Nijssen (Baarlo)

Wim &

Ad


26 – 30

20:45

Thei Lemmen (Helden)

Mart Duijf (Maasbree)

Geer Daems (Meijel)

Hay Wijnen (Maasbree)

Lies &

Jan


20 – 30

21:00

Kevin Daems (Meijel)

Sjra Naus (Kessel)

Koos van Lier (Maasbree)

Sjraar Nijssen (Baarlo)

Hai &

Door


30 – 24

21:15

Wim Grommen (Maasbree)

Ad Bakker (Baarlo)

Henk Mertens (Baarlo)

Jac Peeters (Maasbree)

Geer &

Hay


30 – 28

21:30

Lies Manders (Helden)

Jan Bouten (Meijel)

Thei Lemmen (Helden)

Mart Duijf (Maasbree)

Koos &

Sjraar


30 – 28

21:45

Geer Daems (Meijel)

Hay Wijnen (Maasbree)

Hai Manders (Helden)

Door Bouten (Meijel)

Wim &

Ad


30 – 28

 

Alle wedstrijden tijdens de voorrondes zullen beginnen op de stand 10-10.

 

De beste vier gaan over naar de finaledag op 1 september 2018 (de loting is na de laatste partij)

Er wordt hiervoor gekeken naar:

  1. Wedstrijdpunten, dan steunpunten
  2. Onderling resultaat, dan minste punten tegen
  3. Als het dan nog steeds gelijk is: ringbeugelen

De volledige loting en spelregels kunt u hier downloaden.

 



 

Peel en Maas

Verbroederingstoernooi 2018

Baarlo


Voorronde 1: maandag 27 augustus

Aanvang

Koppel 1

Koppel 2

Baanm./
Teller

Uitslag

19:00

Pier Seelen (Maasbree)

Piet Smits (Baarlo)

Jos Janssen (Maasbree)

Wim van Lier (Baarlo)

Peter &

Piet


24 – 30

19:15

Jos Wilms (Maasbree)

Jan van Dijk (Baarlo)

Jac Duijf (Maasbree)

Pierre Opstals (Helden)

Mart &

Roy


18 – 30

19:30

Wiel Janssen (Meijel)

Jos Cootjans (Maasbree)

Sjaak Snijders (Meijel)

Hem Hendrix (Maasbree)

Jos &

Wim


30 – 24

19:45

Peter Peeters (Maasbree)

Piet Geurts (Baarlo)

Mart Hendriks (Maasbree)

Roy Geurts (Baarlo)

Pier &

Piet


30 – 28

20:00

Jos Janssen (Maasbree)

Wim van Lier (Baarlo)

Jos Wilms (Maasbree)

Jan van Dijk (Baarlo)

Wiel &

Jos


30 – 20

20:15

Pier Seelen (Maasbree)

Piet Smits (Baarlo)

Sjaak Snijders (Meijel)

Hem Hendrix (Maasbree)

Jac &

Pierre


26 – 30

20:30

Wiel Janssen (Meijel)

Jos Cootjans (Maasbree)

Peter Peeters (Maasbree)

Piet Geurts (Baarlo)

Jos &

Jan


24 – 30

20:45

Jac Duijf (Maasbree)

Pierre Opstals (Helden)

Mart Hendriks (Maasbree)

Roy Geurts (Baarlo)

Sjaak &

Hem


26 – 30

21:00

Jos Janssen (Maasbree)

Wim van Lier (Baarlo)

Peter Peeters (Maasbree)

Piet Geurts (Baarlo)

Pier &

Piet


18 – 30

21:15

Jos Wilms (Maasbree)

Jan van Dijk (Baarlo)

Wiel Janssen (Meijel)

Jos Cootjans (Maasbree)

Mart &

Roy


30 – 26

21:30

Sjaak Snijders (Meijel)

Hem Hendrix (Maasbree)

Jac Duijf (Maasbree)

Pierre Opstals (Helden)

Peter &
Piet


30 – 24

21:45

Mart Hendriks (Maasbree)

Roy Geurts (Baarlo)

Pier Seelen (Maasbree)

Piet Smits (Baarlo)

Jos &

Jan


28 – 30

 

Alle wedstrijden tijdens de voorrondes zullen beginnen op de stand 10-10.

 

De beste vier gaan over naar de finaledag op 1 september 2018 (de loting is na de laatste partij)

Er wordt hiervoor gekeken naar:

  1. Wedstrijdpunten, dan steunpunten
  2. Onderling resultaat, dan minste punten tegen
  3. Als het dan nog steeds gelijk is: ringbeugelen

De volledige loting en spelregels kunt u hier downloaden.