Kalender de Flatsers

Maart  2019
Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
   
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Sponsors bc de Flatsers

Welkom op de website van Beugelclub de Flatsers Baarlo

Winnaars van het buurtentoernooi 2019: Math van Ophoven en Ton Gielen

Koppeltoernooi 2012 – Finales

De koppels die op plaatsen 1 t/m 4 zijn geeïndigd.

Staand v.l.n.r. Hans Jacobs, Jos Hutjens, Sef Jacobs, Freek Staaks, Peter Kluthausen, Erik Faassen, Heidi Berden, Wim Corneth, Wilmie Joosten, Henk Mertens, Riek Amendt, Annemiek Coenen, Jolanda Relouw
Gehurkt v.l.n.r. Ferdij Stemkens, Marleen Nijssen, Lynn Kuipers

1e plaats

Groep A: Jos Hutjens en Hans Jacobs
Groep B: Wilmie Joosten en Heidi Berden

2e plaats

Groep A: Henk Mertens en Peter Kluthausen
Groep B: Riek Amendt en Lynn Kuijpers

3e plaats

Groep A: Erik Faassen en Wim Corneth
Groep B: Annemiek Coenen en Jolanda Relouw

4e plaats

Groep A: Freek Staaks en Sef Jacobs
Groep B: Ferdij Stemkens en Marleen Nijssen


 

Koppeltoernooi 2012

 Dinsdag 11 december

Groep Aanvang Naam: Naam: Uitslag
A 19.30 Jac Mertens / Piet Ottenheijm Frans v Enckevort / Harrie Huys 26 – 30
A 19.55 Piet Hendrix / Frans Theeuwen Wim v Lier / Paul vd Ven 30 – 20
A 20.20 Piet Smits / Jan Geurts Jac Mertens / Piet Ottenheijm 30 – 20
A 20.45 Frans v Enckevort / Harrie Huys Piet Hendrix / Frans Theeuwen 30 – 26
A 21.10 Wim v Lier / Paul vd Ven Piet Smits / Jan Geurts 30 – 26

Groep A: De twee beste koppels gaan over naar de kwartfinale.

 


Donderdag 13 december

Groep Aanvang Naam: Naam: Uitslag
A 19.30 Erik Faassen / Wim Corneth Mart Caris / Coen Berden 30 – 22
A 19.55 Bart vd Goor / Thijs Coenen Jan v Dijck / Basje Bergsma 30 – 28
A 20.20 Hay Ewalds / Hans Knippenbergh Erik Faassen / Wim Corneth 22 – 30
A 20.45 Mart Caris / Coen Berden Bart vd Goor / Thijs Coenen 28 – 30
A 21.10 Jan v Dijck / Basje Bergsma Hay Ewalds / Hans Knippenbergh 30 – 14

Groep A: De twee beste koppels gaan over naar de kwartfinale.

 

 

Woensdag 19 december

Groep Aanvang Naam: Naam: Uitslag
A 19.30 Nard Driessen / Giel v Heur Freek Staaks / Sef Jacobs 30 – 24
A 19.55 Henk Mertens / Peter Kluthausen
Jan Kollee / Sjaak Joosten 30 – 22
B 20.20 Lenie Martens / Nelly Berden Wilmie Joosten / Heidi Berden 18 – 30
A 20.45 Nard Driessen / Giel v Heur Henk Mertens / Peter Kluthausen
22 – 30
B 21.10 Annemiek Coenen / Jolanda Relouw Marion Schouenberg / Jeanne Joosten 30 – 28
A 21.35 Jan Kollee / Sjaak Joosten Freek Staaks / Sef Jacobs 18 – 30
B 22.00 Lenie Martens / Nelly Berden Annemiek Coenen / Jolanda Relouw 22 – 30
B 22.25 Wilmie Joosten / Heidi Berden Marion Schouenberg / Jeanne Joosten 30 – 24

Groep A: De twee beste koppels gaan over naar de kwartfinale.
Groep B: De twee beste koppels gaan over naar de halve finale.

 

 

Donderdag 20 december

Gr. Aanvang Naam: Naam: Uitslag
B 19.30 Riek Amendt / Lynn Kuijpers Wilma Paar / Petra Linders 30 – 18
B 19.55 Willy Otten /  Kristel Paar Ferdij Stemkens / Marleen Nijssen 20 – 30
A 20.20 Jos Hutjens / Hans Jacobs Grad v Kuijck / Wim Paar 30 – 20
B 20.45 Riek Amendt / Lynn Kuijpers Willy Otten / Kristel Paar 30 – 12
A 21.10 Walter Gielen / Peter Schell Ties Tissen / Harrie Peeters 28 – 30
B 21.35 Wilma Paar / Petra Linders Ferdij Stemkens / Marleen Nijssen 22 – 30
A 22.00 Grad v Kuijck / Wim Paar Ties Tissen / Harrie Peeters 30 – 24
A 23.00 Jos Hutjens / Hans Jacobs Walter Gielen / Peter Schell 30 – 18

Groep A: De twee beste koppels gaan over naar de kwartfinale.
Groep B: De twee beste koppels gaan over naar de halve finale.

 

 

Alle wedstrijden worden gespeeld volgens de regels van de NBB

Bij overige beslist de toernooicommissie

De Toernooicommissie

U kunt het schema hier downloaden (PDF).


Koppeltoernooi 2012

 Zondag 30 december

Kwartfinales Groep A

Groep Aanvang Naam: Naam: Uitslag
A 11.00  Piet Hendrix / Frans Theeuwen  Jos Hutjens / Hans Jacobs 20 – 30
A 11.25  Freek Staaks / Sef Jacobs  Bart van den Goor / Thijs Coenen 30 – 20
A 11.50  Erik Faassen / Wim Corneth  Frans van Enckevort / Harrie Huys 30 – 26
A 12.15  Henk Mertens / Peter Kluthausen  Ties Tissen / Harrie Peeters 30 – 28

 

 

Halve Finales

 

Groep Aanvang Naam: Naam: Uitslag
B 12.40  Ferdij Stemkens /Marleen Nijssen  Riek Amendt / Lynn Kuijpers 24 – 30
A 13.05  Erik Faassen / Wim Corneth  Henk Mertens / Peter Kluthausen 18 – 30
B 13.30  Wilmie Joosten / Heidi Berden  Annemiek Coenen / Jolanda Relouw 30 – 28
A 13.55  Jos Hutjens / Hans Jacobs  Freek Staaks / Sef Jacobs 30 – 26

 

 

3e & 4e plaats

Groep Aanvang Naam: Naam: Uitslag
B 14.20  Ferdij Stemkens /Marleen Nijssen  Annemiek Coenen / Jolanda Relouw 20 – 30
A 14.45  Erik Faassen / Wim Corneth  Freek Staaks / Sef Jacobs 30 – 24

 

Finales

 

Groep Aanvang Naam: Naam: Uitslag
B 15.10  Riek Amendt / Lynn Kuijpers  Wilmie Joosten / Heidi Berden 24 – 30
A 15.35  Henk Mertens / Peter Kluthausen  Jos Hutjens / Hans Jacobs 22 – 30

 

Alle wedstrijden worden gespeeld volgens de regels van de NBB

Bij overige beslist de toernooicommissie

De Toernooicommissie

U kunt het finale-schema hier downloaden (PDF).


Koppeltoernooi 2012

 

Net als andere jaren organiseren we ook dit jaar weer een koppeltoernooi,met tijdens de finales een Grote Tombola.

Ook dit jaar wordt er weer geloot wie u partner zal zijn tijdens het toernooi.

De koppels worden geloot op dinsdag 27-11-2012.

 

Opgave kan tot en met zondag 25-11-2012.

 

De datums van de voorrondes zijn:

Dinsdag 11 december

Donderdag 13 december 

Woensdag 19 december

Donderdag 20 december.

 

De finales worden gebeugeld op zondag 30 december 2012.

 

Er zijn dit jaar geen voorkeur datums mogelijk.

 

Oefenen is mogelijk voor alle deelnemers vanaf woensdag 31 okt.


Bij alle wedstrijden gelden de regels opgesteld door de NBB.

Bij meningsverschillen o.i.d. dient men zich te wenden tot de toernooicommissie.