Kalender de Flatsers

Oktober  2019
Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
   
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  

Sponsors bc de Flatsers

Welkom op de website van Beugelclub de Flatsers Baarlo

Het nieuwe beugelseizoen start in de week van 2 t/m 8 september met de voorrondes voor de beker!

Koppeltoernooi 2015

                             Koppeltoernooi 2015 

  

  Winnaar poule A Winnaar poule B
Piet Geurts / Jan Geurts Debbie Geraads / Antoon Tissen
Tweede plaats: Henk Mertens / Peter Kluthausen Gerard Nijssen / Ger van Helden
Derde plaats: Geert Hendrix / Wim van Lier Hans Jacobs / Fré Jacobs
Vierde plaats: Sjaak Mertens / Jan van Dijk Mia v. Helden / Esther v.d. Perre

      

 

Finaledag zondag 20 december
Aanvang Naam: Naam: Uitslag
A 12.00 Henk Mertens / Peter Kluthausen Geert Hendrix / Wim v Lier  30 – 22
B 12.25 Mia v. Helden / Esther vd Perre Hans Jacobs / Frè Jacobs 22 – 30
A 12.50 Piet Geurts / Jan Geurts Sjaak Mertens / Jan v Dijk 30 – 28
B 13.15 Debbie Geraads / Antoon Tissen Gerard Nijssen / Ger v Helden 30 – 22
A 13.40 Piet Geurts / Jan Geurts Henk Mertens / Peter Kluthausen 30 – 20
B 14.05 Mia v. Helden / Esther vd Perre Gerard Nijssen / Ger v Helden 30 – 24
A 14.30 Geert Hendrix / Wim v Lier Sjaak Mertens / Jan v Dijk 30 – 28
B 14.55 Hans Jacobs / Frè Jacobs Debbie Geraads / Antoon Tissen 16 – 30
A 15.20 Henk Mertens / Peter Kluthausen Sjaak Mertens / Jan v Dijk 28 – 30
B 15.45 Gerard Nijssen / Ger v Helden Hans Jacobs / Frè Jacobs 30 – 28
A 16.10 Geert Hendrix / Wim v Lier Piet Geurts / Jan Geurts 22 – 30
B 16.35 Debbie Geraads / Antoon Tissen Mia v. Helden / Esther vd Perre 30 – 18

Voorrondes:

Woensdag 9 december

Aanvang Naam: Naam: Uitslag
A 19.30 Sjaak Mertens / Jan v Dijk Piet Geurts / Jan Geurts  24 – 30
B 19.55 Hans Jacobs / Frè Jacobs Gerard Nijssen / Ger v Helden  26 – 30
A 20.20 Piet Geurts / Jan Geurts Roy Geurts / Math Nijssen  24 – 30
B 20.45 Mia v. Helden / Esther vd Perre Hans Jacobs / Frè Jacobs  30 – 10
A 21.10 Sjaak Mertens / Jan v Dijk Ad Bakker / Sef Jacobs  30 – 28
B 21.35 Gerard Nijssen / Ger v Helden Mia v. Helden / Esther vd Perre  24 – 30
A 22.00 Roy Geurts / Math Nijssen Ad Bakker / Sef Jacobs  8 – 30

 

Donderdag 10 december

Aanvang Naam: Naam: Uitslag
A 19.30 Henk Mertens / Peter Kluthausen Harrie Ewalds / Aggie Tissen  30 – 26
B 19.55 Sini Ewalds / Riek Amendt Debbie Geraads / Antoon Tissen  22 – 30
A 20.20 Geert Hendrix / Wim v Lier Henk Mertens / Peter Kluthausen  30 – 22
B 20.45 Debbie Geraads / Antoon Tissen Gerard Nijssen / Ger v Helden  30 – 24
A 21.10 Geert Hendrix / Wim v Lier Harrie Ewalds / Aggie Tissen  30 – 24
B 21.35 Gerard Nijssen / Ger v Helden Sini Ewalds / Riek Amendt  30 – 18

 

Dinsdag 15 december

Aanvang Naam: Naam: Uitslag
A 19.30 Harrie Ewalds / Aggie Tissen Roy Geurts / Math Nijssen  30 – 20
B 19.55 Mia v. Helden / Esther vd Perre Giel van Heur / Frank van Heur  30 – 18
A 20.20 Sjaak Mertens / Jan v Dijk Harrie Ewalds / Aggie Tissen  30 – 28
B 20.45 Mia v. Helden / Esther vd Perre Debbie Geraads / Antoon Tissen  30 – 28
A 21.10 Roy Geurts / Math Nijssen Sjaak Mertens / Jan v Dijk  30 – 28
B 21.35 Giel van Heur / Frank van Heur Debbie Geraads / Antoon Tissen  20 – 30

 

Woensdag 16 december

Aanvang Naam: Naam: Uitslag
A 19.30 Ad Bakker / Sef Jacobs Henk Mertens / Peter Kluthausen  28 – 30
B 19.55 Giel van Heur / Frank van Heur Sini Ewalds / Riek Amendt  30 – 24
A 20.20 Piet Geurts / Jan Geurts Geert Hendrix / Wim v Lier  30 – 22
B 20.45 Hans Jacobs / Frè Jacobs Giel van Heur / Frank van Heur  30 – 26
A 21.10 Piet Geurts / Jan Geurts Henk Mertens / Peter Kluthausen  30 – 28
B 21.35 Hans Jacobs / Frè Jacobs Sini Ewalds / Riek Amendt  30 – 16
A 22.00 Ad Bakker / Sef Jacobs Geert Hendrix / Wim v Lier  18 – 30

 

NIEUW: na alle gespeelde wedstrijden gaan de 4 beste koppels per categorie over naar de finaledag

 

 

 

Alle wedstrijden worden gespeeld volgens de regels van de NBB

Bij overige beslist de toernooicommissie

 

Een PDF-versie van de voorrondes vindt u hier.


 

Regels koppeltoernooi 2015

1)    De 4 beste van ieder groep gaan naar de finaledag

2)    Stand wordt opgemaakt na 4 gespeelde wedstrijden

3)    Steunpunten zijn belangrijk voor eindstand

4)    Bij gelijke eindstand ring beugelen. (iedereen een keer en daarna indien            nodig om de beurt tot beslissing is gevallen)

5)    Baanmeester wordt door de toernooicommissie aangewezen

 

LET OP: Tijdens het koppeltoernooi is het alleen mogelijk om met consumptiekaart en/of penningen de consumpties te betalen

 

Bij alle wedstrijden gelden de regels opgesteld door de NBB.

Bij meningsverschillen o.i.d. dient men zich te wenden tot de toernooicommissie.

 

Veel plezier

 

De toernooicommissie

Mien van den Goor
Ger van Helden
Wil Geraads