Kalender de Flatsers

December  2019
Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
   
  1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  

Sponsors bc de Flatsers

Welkom op de website van Beugelclub de Flatsers Baarlo

De voorrondes van het koppeltoernooi beginnen op maandag 2 december!

Koppeltoernooi 2013

Koppeltoernooi 2013 – Finales

De koppels die op de plaatsen 1 t/m 4 zijn geëindigd.

Staand v.l.n.r.: Riek Amendt, Marleen Nijssen, Mart Caris, Jeanne Joosten, Sini Ewalds, Jos Hutjens, Lenie Martens, Jolanda Relouw, Wilmie Joosten, Wim Corneth, Hans Knippenbergh en Sef Jacobs.
Voorste rij, v.l.n.r.: Sjaak Mertens, Ferdij Stemkens, Jan van Dijk en Piet Smits.

 

1e plaats

Groep A: Jan van Dijk en Sjaak Mertens
Groep B: Wilmie Joosten en Lenie Martens

2e plaats

Groep A: Piet Smits en Sef Jacobs
Groep B: Ferdij Stemkens en Sini Ewalds

3e plaats

Groep A: Jos Hutjens en Hans Knippenbergh
Groep B: Jeanne Joosten en Jolanda Relouw

4e plaats

Groep A: Mart Caris en Paul v/d Ven
Groep B: Riek Amendt en Marleen Nijssen


Zondag 29 December

 

Kwartfinales groep A

Gr. Aanvang Naam: Naam: Uitslag
A 11.00 Jan v. Dijk / Sjaak Mertens Erik Faassen / Giel v. Heur 30 – 28
A 11.25 Jan Kollee / Hans Jacobs Mart Caris / Paul vd Ven 28 – 30
A 11.50 Piet Hendrix / Piet Ottenheim Jos Hutjens / Hans Knippenbergh 26 – 30
A 12.15 Piet Smits / Sef Jacobs Hay Ewalds / Jan Geurts 30 – 18

 

Halve finales

Gr. Aanvang Naam: Naam: Uitslag
B 12.40 Jeanne Joosten / Jolanda Relouw Wilmie Joosten / Lenie Martens 22 – 30
A 13.05 Jan v. Dijk / Sjaak Mertens Mart Caris / Paul vd Ven 30 – 16
B 13.30 Marleen Nijssen / Riek Amendt Ferdij Stemkens / Sini Ewalds 26 – 30
A 13.55 Piet Smits / Sef Jacobs Jos Hutjens / Hans Knippenbergh 30 – 20

 

3e – 4e plaats

Gr. Aanvang Naam: Naam: Uitslag
B 14.20 Jeanne Joosten / Jolanda Relouw Marleen Nijssen / Riek Amendt 30 – 18
A 14.45 Mart Caris / Paul vd Ven Jos Hutjens / Hans Knippenbergh 24 – 30

 

Finales

Gr. Aanvang Naam: Naam: Uitslag
B 15.10 Wilmie Joosten / Lenie Martens Ferdij Stemkens / Sini Ewalds 30 – 22
A 15.35 Jan v. Dijk / Sjaak Mertens Piet Smits / Sef Jacobs 30 – 28

Dinsdag 10 December

Gr. Aanvang Naam: Naam: Uitslag
A 19.30 Frans v. Wijlick / Hennie v. Dijk Henk Mertens / Theo Wilms 30 – 22
A 19.55 Peter Schell / Gerard Nijssen Erik Faassen / Giel v. Heur 18 – 30
A 20.20 Piet Hendrix / Piet Ottenheim Frans v. Wijlick / Hennie v. Dijk 30 – 22
A 20.45 Henk Mertens / Theo Wilms Peter Schell / Gerard Nijssen 30 – 20
A 21.10 Erik Faassen / Giel v. Heur Piet Hendrix / Piet Ottenheim 30 – 26

Groep A: De 2 beste koppels gaan over naar de kwartfinale.

 

Woensdag 18 December

Gr. Aanvang Naam: Naam: Uitslag
A 19.00 Freek Staaks / Harry Huys Jan v. Dijk / Sjaak Mertens 20 – 30
B 19.25 Marleen Nijssen / Riek Amendt Wilmie Joosten / Lenie Martens 24 – 30
A 19.50 Wim v. Lier / Basje Bergsma Frans v. Enckevort / Ger Martens 30 – 26
B 20.15 Wilma Paar / Marion Schouenberg Ferdij Stemkens / Sini Ewalds 24 – 30
A 20.40 Hay Ewalds / Jan Geurts Freek Staaks / Harry Huys 24 – 30
B 21.05 Jeanne Joosten / Jolanda Relouw Marleen Nijssen / Riek Amendt 22 – 30
A 21.30 Jan v. Dijk / Sjaak Mertens Wim v. Lier / Basje Bergsma 30 – 18
B 21.55 Wilmie Joosten / Lenie Martens Wilma Paar / Marion Schouenberg 30 – 18
A 22.20 Frans v. Enckevort / Ger Martens Hay Ewalds / Jan Geurts 28 – 30
B 22.45 Ferdij Stemkens / Sini Ewalds Jeanne Joosten / Jolanda Relouw 30 – 22

Groep A: De 2 beste koppels gaan over naar de kwartfinale.
Groep B: De 4 beste koppels gaan over naar de halve finale.

 

Donderdag 19 December

Gr. Aanvang Naam: Naam: Uitslag
A 19.30 Nard Driessen / Thijs Coenen Jos Hutjens / Hans Knippenbergh 18 – 30
A 19.55 Mart Caris / Paul vd Ven Piet Smits / Sef Jacobs 26 – 30
A 20.20 Jan Kollee / Hans Jacobs Walter Gielen / Harry Peeters 30 – 20
A 20.45 Nard Driessen / Thijs Coenen Mart Caris / Paul vd Ven 24 – 30
A 21.10 Jos Hutjens / Hans Knippenbergh Jan Kollee / Hans Jacobs 30 – 26
A 21.35 Walter Gielen / Harry Peeters Piet Smits / Sef Jacobs 30 – 28

Groep A: De 2 beste koppels gaan over naar de kwartfinale.
Groep A: De 2 beste nummers 3 van alle avonden gaan over naar de kwartfinale.

LET OP!!! Winstpartijen gaan voor verliespartijen

 

Alle wedstrijden worden gespeeld volgens de regels van de NBB

Bij overige beslist de toernooicommissie

De Toernooicommissie


Net als andere jaren organiseren we ook dit jaar weer een koppeltoernooi,
met tijdens de finales een
Grote Tombola.


Ook dit jaar wordt er weer geloot wie u partner zal zijn tijdens het toernooi.


De koppels worden geloot op dinsdag 26 november 2013.


Opgave kan tot en met zondag 24 november 2013.

 

De datums van de voorronde zijn:

Dinsdag 10 december
Donderdag 12 december
Woensdag 18 december
Donderdag 19 december.

 

De finales worden gebeugeld op zondag 29 december 2013.

 

Er zijn dit jaar geen voorkeur datums mogelijk.


Oefenen is mogelijk voor alle deelnemers vanaf woensdag 30 okt 2013.


LET OP: Tijdens de finaledag is het alleen mogelijk om met consumptiekaart en/of penningen de consumpties te betalen


Bij alle wedstrijden gelden de regels opgesteld door de NBB.

Bij meningsverschillen o.i.d. dient men zich te wenden tot de toernooicommissie.