Kalender de Flatsers

Oktober  2018
Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
   
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  

Sponsors bc de Flatsers

Welkom op de website van Beugelclub de Flatsers Baarlo

Mart Hendriks & Frans van Wylick winnaars Peel en Maas Verbroederingstoernooi! Van harte gefeliciteerd! - Iedereen een mooi en sportief beugelseizoen toegewenst!

Baarlose Beugelcompetitie Buurtverenigingen 2013

De Flatsers organiseert Baarlose Beugelcompetitie Buurtverenigingen 2013

Beugelclub De Flatsers organiseert in de komende weken een beugelcompetitie voor de buurtverenigingen uit Baarlo. Hiervoor heeft zich een zestal buurten opgegeven met in totaal 10 teams. De volgende buurtschappen nemen aan deze competitie deel:

  • de Sjilders;
  • Napoleonsbaan-Noord (4 teams);
  • Oyen-Hummeren;
  • Soeterbeek;
  • ’t Hetje (2 teams);
  • de Meuleberg.

Er wordt gespeeld in twee groepen die in een halve competitie gaan strijden wie als sterkste uit de bus komt. De eerste speeldag vindt plaats op dinsdag 12 maart a.s. Op de laatste speeldag worden de finales gespeeld; de twee sterkte teams zullen uiteindelijk strijden om de titel “Baarlose beugelkampioen beurtvereniging”. Alle wedstrijden worden gespeeld op de dinsdagavond in het beugellokaal “De Flatser”; aanvang 19.30 uur. Het belooft een groot spektakelstuk te worden; beugelenthousiastelingen worden hiervoor uitgenodigd.


 

Tussenstand – 26 maart 2013

 

Groep 1.    
Stand d.d. 26 maart 2013

Wedstrijdpunten — voor – tegen

Aantal punten

1. ’t Hetje 2

4 – 2

170 – 160

2. de Meuleberg

2 – 0

60 – 42

3. Soeterbeek 1

2 – 2

106 – 98

4. Napoleonsbaan 4

2 – 2

100 – 110

5. Napoleonsbaan  2

2 – 6

194 – 230

 

Groep 2.    
Stand d.d. 26 maart 2013

Wedstrijdpunten — voor – tegen

Aantal punten

1. Sjilders 1

7 – 1

234 – 170

2. Oyen – Hummeren 1

4 – 2

164 – 162

3. Napoleonsbaan – Noord 1

1 – 3

96 – 116

4. ’t Hetje 1

0 – 2

44 – 60

5. Napoleonsbaan – Noord 3

0 – 4

90 – 120

 


 

DAG 3. – 26 maart 2013

     

uitslag

1. Sjilders 1-a Napoleonsbaan – Noord 3-a

30 – 24

19.30 1. – Andre v.d. Pas 1. – Truus Coenen

  2. – Riek Amendt 2. – Gert Lucker

2. Sjilders 1-b Napoleonsbaan – Noord 3-b

30 – 14

19.55 1. – Kim Geurts 1. – Anja v.d. Maden

  2. –Mat Nijssen 2. – Jo Gijpmans

3. Oyen – Hummeren  1-a Napoleonsbaan – Noord 3-a

30 – 28

20.20 1. – Piet Hoeijmakers 1. – Truus Coenen

  2. – Piet van Haeff 2. – Gert Lucker

4. Oyen – Hummeren  1-b Napoleonsbaan – Noord 3-b

30 – 24

20.45 1. – Piet Ottenheijm 1. – Anja v.d. Maden

  2. – Niek Jacobs 2. – Jo Gijpmans

5. Napoleonsbaan – Noord 2-a Napoleonsbaan – Noord 4-a

24 – 30

21.10 1. – Peter Rouschop 1. – Thijs v.d. Maden

  2. – Lesi Dirkx 2. – Hannie Rommes

6. Napoleonsbaan – Noord 2-b Napoleonsbaan – Noord 4-b

26 – 30

21.35 1. – Sini Ewalds 1. – Harrij Ewalds

  2. –Peter Schell 2. – Froukje SChell

7. ’t Hetje 2-a Napoleonsbaan – Noord 4-a

30 – 26

22.00 1. – Ron Vlieks 1. – Thijs v.d. Maden

  2. – Sjra Nijzzen 2. – Hannie Rommes

8. ’t Hetje 2-b Napoleonsbaan – Noord 4-b

30 – 24

22.25 1. –Piet Derks 1. – Harrij Ewalds

  2. –Sjra Nijssen 2. – Froukje SChell

 


 

DAG 2. – 19 maart 2013

uitslag

1. Napoleonsbaan – Noord 2-a Soeterbeek 1-a

16 – 30

19.30 1. – Peter Rouschop 1. – Eric van Neerven
2. – Resi Dirkx 2. – John Weijers
2. Napoleonsbaan – Noord 2-b Soeterbeek 1-b

30 – 22

19.55 1. – Sini Ewalds 1. – Mart Duif
2. – Peter Schell 2. – Gerard Duijvelaar
3. Napoleonsbaan – Noord 2-a De Meuleberg 1-a

16 – 30

20.20 1. – Peter Rouschop 1. – Noud Moors
2. – Resi Dirkx 2. – Wim Hermkens
4. Napoleonsbaan – Noord 2-b De Meuleberg 1-b

26 – 30

20.45 1. – Sini Ewalds 1. – Jan Peeten
2. – Peter Schell 2. – Jack Wilmer
5. Soeterbeek 1-a ’t Hetje 2-a

30 – 22

21.10 1. – Eric van Neerven 1. – Ron Vlieks
2. – Leo Crienen 2. – Jack Wilmer
6. Soeterbeek 1-b ’t Hetje 2-b

24 – 30

21.35 1. – Ger Smedts 1. – Piet Derks
2. – Gerard Duijvelaar 2. – Sjra Nijzzen
7. Napoleonsbaan – Noord 2-a ’t Hetje 2-a

30 – 28

22.00 1. – Peter Rouschop 1. – Ron Vlieks
2. – Resi Dirkx 2. – Roy Stoffels
8. Napoleonsbaan – Noord 2-b ’t Hetje 2-b

26 – 30

22.25 1. – Sini Ewalds 1. – Piet Derks
2. – Peter Schell 2. – Sjra Nijssen

 


 

DAG 1. – 12 maart 2013

uitslag

1. Sjilders 1-a Napoleonsbaan – Noord 1-a

30 – 16

19.30 1. – Andre v.d. Pas 1. – Thijs Coenen
2. – Riek Amendt 2. – Maaike Schell
2. Sjilders 1-b Napoleonsbaan – Noord 1-b

30 – 24

19.55 1. – Kim Geurts 1. – Jan Dirkx
2. – Mark Heuvelmans 2. – Truus Berden
3. Sjilders 1-a ’t Hetje 1-a

30 – 24

20.20 1. – Andre v.d. Pas 1. – Hay Peeters
2. – Riek Amendt 2. – Piet Hendrix
4. Sjilders 1-b ’t Hetje 1-b

30 – 20

20.45 1. – Jan van Dijk 1. – Harry Huijs
2. – Mark Heuvelmans 2. – Jack Gielen
5. Napoleonsbaan – Noord 1-a Oyen – Hummeren  1-a

30 – 26

21.10 1. – Thijs Coenen 1. – Piet Hoeijmakers
2. – Maaike Schell 2. – Piet van Haeff
6. Napoleonsbaan – Noord 1-b Oyen – Hummeren  1-b

26 – 30

21.35 1. – Jan Dirkx 1. – Piet Ottenheim
2. – Truus Berden 2. – Tom Gubbels
7. Sjilders 1-a Oyen – Hummeren  1-a

30 – 18

22.00 1. – Andre v.d. Pas 1. – Piet Hoeijmakers
2. – Riek Amendt 2. – Piet van Haeff
8. Sjilders 1-b Oyen – Hummeren  1-b

24 – 30

22.25 1. – Kim Geurts 1. – Piet Ottenheim
2. – Mark Heuvelmans 2. –Tom Gubbels