Kalender de Flatsers

Januari  2019
Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
   
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  

Sponsors bc de Flatsers

Welkom op de website van Beugelclub de Flatsers Baarlo

De finale van het buurtentoernooi 2019 is op zondag 10 februari.

Beugelen voor KBO leden

Ook dit jaar zijn er in november weer enkele middagen geweest waarop leden van de KBO zijn komen beugelen in ons clublokaal.
Tijdens deze goedbezochte middagen bleek dat er animo is om vaker te komen beugelen.
Daarom wil beugelclub ‘De Flatsers’, vanaf januari 2019, leden van de KBO de mogelijkheid geven om een vrijdagmiddag in de maand te komen beugelen, en wel de laatste vrijdag van de maand.
Dus vanaf vrijdag 25 januari 2019 zijn de leden van de KBO welkom vanaf 13.30 uur.

Kijk ook eens op onze website: www.bcdeflatsers.nl

 

Buurtentoernooi 2019

Hier treft u de loting voor de voorrondes aan

maandag 14 januari 2019
Wedstrijd Team   Team Uitslag
1.    19.00 Bong 1 Oyen-Hummeren 3  30 – 20
2.    19.15 Buchtplein 1 Nap baan Noord 3  20 – 30
3.    19.30 Nap baan Noord 1 Helling 77 1  24 – 30
4.    19.45 Oyen-Hummeren 1 Bong 1  30 – 26
5.    20.00 Oyen-Hummeren 3 Ronk um ut kepelke 1  30 – 26
6.    20.15 Nap baan Noord 3 Helling 77 1  22 – 30
7.    20.30 Buchtplein 1 Oyen-Hummeren 1  24 – 28
8.    20.45 Ronk um ut kepelke 1 Nap baan Noord 1  24 – 30
9.    21.00 Nap baan Noord 3 Bong 1  28 – 30
10.  21.15 Buchtplein 1 Oyen-Hummeren 3  18 – 30
11.  21.30 Ronk um ut kepelke 1 Helling 77 1  18 – 30
12.  21.45 Oyen-Hummeren 1 Nap baan Noord 1  30 – 24
maandag 21 januari 2019
Wedstrijd Team   Team Uitslag
1.    19.00 Bong 2 Ronk um ut kepelke 3  22 – 30
2.    19.15 Buchtplein 2 Ronk um ut kepelke 2  18 – 30
3.    19.30 Oyen-Hummeren 2 Nap baan Noord 4  16 – 30
4.    19.45 Nap baan Noord 2 Vergelt 1  26 – 30
5.    20.00 Ronk um ut kepelke 3 Oyen-Hummeren 2  30 – 26
6.    20.15 Burchtplein 2 Bong 2  22 – 30
7.    20.30 Vergelt 1 Nap baan Noord 4  26 – 30
8.    20.45 Ronk um ut kepelke 2 Nap baan Noord 2  24 – 30
9.    21.00 Vergelt 1 Bong 2  26 – 28
10.  21.15 Buchtplein 2 Ronk um ut kepelke 3  14 – 22
11.  21.30 Ronk um ut kepelke 2 Nap baan Noord 4  30 – 26
12.  21.45 Oyen-Hummeren 2 Nap baan Noord 2  20 – 30
maandag 28 januari 2019
Wedstrijd Team   Team Uitslag
1.    19.00 Oyen-Hummeren 1 Ronk um ut kepelke 1
2.    19.15 Bong 1 Buchtplein 1
3.    19.30 Oyen-Hummeren 3 Nap baan Noord 1
4.    19.45 Nap baan Noord 3 Oyen-Hummeren 1
5.    20.00 Helling 77 1 Buchtplein 1
6.    20.15 Bong 1 Ronk um ut kepelke 1
7.    20.30 Oyen-Hummeren 3 Nap baan Noord 3
8.    20.45 Nap baan Noord 1 Buchtplein 1
9.    21.00 Helling 77 1 Oyen-Hummeren 1
10.  21.15 Ronk um ut kepelke 1 Nap baan Noord 3
11.  21.30 Nap baan Noord 1 Bong 1
12.  21.45 Helling 77 1 Oyen-Hummeren 3
maandag 4 februari 2019
Wedstrijd Team   Team Uitslag
1.    19.00 Oyen-Hummeren 2 Ronk um ut kepelke 2
2.    19.15 Bong 2 Buchtplein 2
3.    19.30 Ronk um ut kepelke 3 Nap baan Noord 2
4.    19.45 Vergelt 1 Oyen-Hummeren 2
5.    20.00 Nap baan Noord 4 Buchtplein 2
6.    20.15 Bong 2 Ronk um ut kepelke 2
7.    20.30 Ronk um ut kepelke 3 Vergelt 1
8.    20.45 Nap baan Noord 2 Buchtplein 2
9.    21.00 Nap baan Noord 4 Oyen-Hummeren 2
10.  21.15 Ronk um ut kepelke 2 Vergelt 1
11.  21.30 Nap baan Noord 2 Bong 2
12.  21.45 Nap baan Noord 4 Ronk um ut kepelke 3

Winnaars Koppeltoernooi 2018

V.l.n.r. het koppel op plaats 2, Henk Mertens en Peter Kluthausen, de winnaars, Ad Bakker en Mat van Ophoven en voorzitter Roy Geurts.

Koppeltoernooi 2018

Finaledag 16 december
Gr. Aanvang Naam: Naam: Uitslag
A 13.00 Frans v Wylick + Noud Moors Mat v Ophoven + Ad Bakker 26 – 30
B 13.20 Bob Bakker + Peter Bakker Henk Mertens + Peter Kluthausen 26 – 30
A 13.40 Sjaak Mertens + Jan Kluthausen Piet Smits + Hay Gaal 28 – 30
B 14.00 Jarno Geurts + André vd Pas Esther vd Perre + Frank v Heur 30 – 28
A 14.20 Frans v Wylick + Noud Moors Sjaak Mertens + Jan Kluthausen 30 – 24
B 14.40 Bob Bakker + Peter Bakker Jarno Geurts + André vd Pas 30 – 18
A 15.00 Mat v Ophoven + Ad Bakker Piet Smits + Hay Gaal 30 – 28
B 15.20 Henk Mertens + Peter Kluthausen Esther vd Perre + Frank v Heur 30 – 26
A 15.40 Frans v Wylick + Noud Moors Piet Smits + Hay Gaal 28 – 30
B 16.00 Bob Bakker + Peter Bakker Esther vd Perre + Frank v Heur 30 – 26
A 16.20 Sjaak Mertens + Jan Kluthausen Mat v Ophoven + Ad Bakker 30 – 26
B 16.40 Jarno Geurts + André vd Pas Henk Mertens + Peter Kluthausen 26 – 30
Finale
17.00 Mat v Ophoven + Ad Bakker Henk Mertens + Peter Kluthausen 30 – 26

Beugelactiviteit!

Beste lezers,

Zou u graag eens een keer willen komen beugelen (evt. onder begeleiding) met uw familie, vrienden, collega’s, buurtvereniging of ander soort gezelschap?
Neem dan vrijblijvend contact ons op voor een reservering op maat. Meer info is te vinden op onze website: www.bcdeflatsers.nl

Beugelclub de Flatsers,
077-8501673 (reserveringen)